Swoją przygodę z narciarstwem rozpocząłem w wieku 3 lat, kiedy to tata nauczył mnie stawiać pierwsze kroki na nartach. Dużo jeździliśmy na stokach takich jak Kasprowy Wierch, Butorowy Wierch czy Pilsko – są to wymagające stoki ale już wtedy mnie nie przestraszyły. Następnie zaczęły się pierwsze treningi w klubie, jednocześnie pierwsze starty w zawodach Ligi Zakopiańskiej i Koziołka Matołka. Na początku nie szło mi najlepiej, zdobywałem miejsca w pierwszej dziesiątce, ale chciałem być najlepszy.

Owoce mojej ciężkiej pracy zaczęły się pojawiać w wieku młodzika, kiedy to wygrałem klasyfikację generalną Pucharu Polski, na 1800 możliwych punktów zdobyłem 1437 pkt., kolejny zawodnik zgromadził 811 pkt. Osiągnąłem pierwsze sukcesy na zawodach za granicą, zdobyłem złote medale na Mistrzostwach Słowacji w Super Gigancie i Gigancie, a w Slalomie zająłem trzecie miejsce. W tym też sezonie po raz pierwszy oficjalnie reprezentowałem Polskę na zawodach międzynarodowych. We Włoszech na Mistrzostwach Świata Młodzików zająłem 12 miejsce w gigancie i 13 miejsce w slalomie, we Francji, Andorze, Słowenii i Czechach zajmowałem miejsca w pierwszej piętnastce, w Mistrzostwach Europy Młodzików na Chorwacji uplasowałem się na 4 miejscu. Po tym udanym sezonie rozpocząłem współpracę sponsoringową z firmą Sport Elite, która przez 4 kolejne sezony zaopatrywała mnie w narty firmy HEAD.

Następny sezon, czyli junior młodszy był już znacznie trudniejszy, ponieważ startowałem ze starszymi zawodnikami, mimo wszystko jednak zajmowałem miejsca w czołowej szóstce w Pucharze Polski, co pozwoliło mi reprezentować kraj na zawodach międzynarodowych w Słowenii i Andorze.

Sezon 2006/2007 był już dużo lepszy po raz drugi zdecydowanie zwyciężyłem w klasyfikacji Pucharu Polski zdobywając na 1900 możliwych punktów 1563 pkt. (następny zawodnik zgromadził 968 pkt.) wygrywając 9 gigantów z 10 rozegranych. Zostałem także multimedalistą Mistrzostw Polski zdobywając cztery złote medale w kategorii juniorów młodszych. Podczas startów w kategoriach wiekowych Junior młodszy i młodzik wielokrotnie stawałem na podium w zawodach w Czechach i Słowacji.

W sezonie 2007/2008 rozpocząłem starty w kategorii junior i okazało się, że to już zupełnie inne zdecydowanie bardziej poważne narciarstwo. Podczas drugiego sezonu w nowej kategorii zakwalifikowałem się na Mistrzostwa Świata Juniorów w Garmisch Partenkirchen gdzie zająłem 39 miejsce w Downhillu i jednocześnie poprawiłem FIS punkty w tej konkurencji oraz 43 miejsce w Slalomie, wypełniłem także limit na Mistrzostwa Świata Seniorów. W związku z tym, że Polski Związek Narciarski nie był przygotowany na mój sukces nie wystartowałem w zawodach. W tym sezonie zdobyłem 3 złote medale na Mistrzostwach Polski Juniorów jak również po raz pierwszy wygrałem międzynarodowe zawody FIS. Do dnia dzisiejszego mam na koncie 4 wygrane starty w międzynarodowych zawodach FIS .

Po sezonie ze względu na moją dominację w Mistrzostwach Polski Juniorów oraz wysokie 389 miejsce w światowym rankingu Downhillu zostałem powołany z drugiego miejsca w Polsce do Kadry Narodowej Narciarstwa Alpejskiego

Sezon 2009/2010 rozpocząłem startem w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w austriackim Soelden, możliwość startu w tych zawodach zapewniłem sobie dzięki zwycięstwu w ogólnopolskich kwalifikacjach, które odbyły się na lodowcu Hintertux. Następnie miałem okazję na wykazanie się w Pucharze Świata w Kanadzie i USA, gdzie zająłem 46 miejsce w Downhillu. Warto podkreślić, że Birds of Pray w Beaver Creek jest jedną z najtrudniejszych tras w Alpejskim Pucharze Świata, a ja byłem najmłodszym startującym zawodnikiem. Moim priorytetowym startem w tym sezonie były Mistrzostwa Świata Juniorów, gdzie zająłem 14 miejsce w Super Kombinacji, które było dla mnie ogromnym sukcesem, a także 32 miejsce w Slalomie. Następne zawody to Mistrzostwa Polski Juniorów, gdzie zostałem multimedalistą zdobywając cztery medale: dwa złote i dwa srebrne. Sukcesem w tym sezonie było także 3 miejsce w Super Kombinacji na Mistrzostwach Wielkiej Brytanii.

Sezon 2010/2011. Głównym startem w tym sezonie były Mistrzostwa Świata Seniorów w Garmisch-Paetenkirchen, a szczególnie start w Superkombinacji. Okazało się, że byłem najmłodszym zawodnikiem, któremu udało się dotrzeć do mety na trasie, która jest uważana za jedną z najcięższych na świecie. Do sezonu przygotowywałem się na lodowcach w Passo Stelvio, Piztal i Molltal a także miesiąc spędziłem w Norwegi, gdzie również miały miejsce pierwsze starty.

W sezonie 2011/12 zdobyłem Mistrzostwo Polski w Super Gigancie i brązowy medal w Super Kombinacji. Choć ambicje miałem na jeszcze co najmniej medal w slalomie gigancie, niestety zabrakło szczęścia. Przygotowania do tego sezonu rozpoczęliśmy od poprawy techniki na lodowcu w Kaunertal następnie trenowaliśmy często w Passo Stelvio i Piztal. Za bardzo udany obóz mogę uznać miesięczne zgrupowanie w Norwegii, gdzie na koniec uzyskałem kilka dobrych wyników.

Moim głównym celem jest przygotowanie do olimpiady w Soczi w 2014 roku. W sezonie 2012/2013 głównym celem jest zajęcie miejsca w czołowej 20-stce na Mistrzostwach Świata Seniorów oraz zdobywanie doświadczenia w zawodach Pucharu Świata. Co do planów treningowych w zbliżającym się sezonie są one bardzo ambitne. Chciałbym przygotowywać się do startów wraz z kadrą juniorów z Norwegii. Podjąłem współpracę z byłym trenerem Aksela Lunda Svindala – Janem Wojtaszkiem. W planie mamy zgrupowania w Norwegii, Kanadzie, hali Landgraf oraz na lodowcach: Piztal i Passo Stelvio.